dlaklienta BANROWSCY.PL Wsparcie informatyczne Warszawa
 

Na rynku usług informatycznych działamy od 2006 roku. Mimo, iż nie jesteśmy wielką międzynarodową korporacją pozyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Najlepszą rekomendacją jakości i profesjonalizmu naszych usług są opinie naszych długoletnich klientów.

Oczywiście pełna lista naszych klientów jest znacznie dłuższa niz przedstawiona tutaj ;-). Poprostu aby zobrazować nasze doświadczenia wybraliśmy referencje od klientów z możliwie różnych branż:

vredestein

Vredestein Banden B.V. to czwarty na świecie producent opon. Jego polski oddział Vredestein Polska koordynuje sprzedaż i dystrybucję opon Vredestein na terenie Polski.

SINTEF

The SINTEF Group (Fundacja Badań Naukowych i Przemysłowych przy Norweskim Uniwersytecie Technologii) jest największą niezależną organizacją badawczą w Skandynawii. W europejskim wymiarze SINTEF Polska działa na rzecz współpracy pomiędzy polskimi i norweskimi grupami naukowymi.

idn

IDN jest partnerem dla władz lokalnych i przedsiębiorstw w projektach łączących trwały lokalny rozwój gospodarczy oraz międzynarodowe partnerstwo biznesowe. Koncepcja działania zakłada tworzenie lokalnych miejsc pracy poprzez wspieranie przedsiębiorczości i rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Simed to producent i eksporter produktów i konstrukcji stalowych. Obecny na rynku od ponad 10 lat. Obsługuje klientów w 60 krajach na 6 kontynentach.

MBM Meat Food działa w sektorze mięsnym. Jest największym na Mazowszu producentem kebabu.

Ecotec Polska dostarcza bariery dzwiękochłonne. Jest aktywny również w branży fotowoltanicznej i energetyki słonecznej.